مجموعه کلاه قرمزی نوروز ۹۷ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو را امسال محمد سلوکی اجرا می‌کند این برنامه شب سال تحویلاز ساعت ۲۳و ۳۰ به مدت ۲ ساعت و نیم و روز عید از ساعت ۱۳ تا ۲۱ پخش می‌شود. همچنین پخش کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ قطعی شد.

کلاه قرمزی در نوروز ۹۷

فصل جدید مجموعه عروسکی ” کلاه قرمزی” قرار است هر شب ساعت ۲۰ حدود یک ساعت پخش شود.مسابقه “بهترین شو” با اجرای فتیله‌ای‌ها هم پنج شنبه‌ها و جمعه‌های در ایام نوروز برای مخاطبان کودک و نوجوان پخش می‌شود.

کلاه قرمزی در نوروز 97

کلاه قرمزی

«سوغات جنگل»، «شهر به شهر»، «مسابقه محله»، «ببین و بساز»، از دیگر برنامه‌های گروه کودک و نوجوان این شبکه است.

مسابقه «دستپخت‌های خودمانی» با اجرای حسین رفیعی و روشنک عجمیان چهره‌هایسرشناس بازیگری را وا داشته تا هنر آشپزیشان را برای مردم رو کنند. برنامه «از آسمان»در هر برنامه به زندگی یکی از شهدای مدافع حرم می‌پردازد. در کنار برنامه دیدنی «مسابقه تلفنی»که هر روز در دو بسته در ساعت ۱۳:۲۵ و ۲۱ روی آنتن می‌رود، برنامه «سفر ایمن» نیز از گروهاجتماعی شبکه دو سیما هم‌زمان با ایام نوروز و تعدد سفرهای درون و برون‌شهری برای مخاطبان تولید شده‌است.برنامه «نما دو» نیز دوربین شبکه دو روی موضوعات روز اجتماعی، فرهنگی، هنری، اقتصادی، علمی، گردشگری و مسائل زندگی روزمره مردم زوم کرده است.

همچنین بخوانید: اتفاقات و عروسک های جدید در کلاه قرمزی

عروسک‌گردان جدید کلاه قرمزی گفت: مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه‌قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک‌های جدید روبرو خواهند شد.

شیما بخشنده عروسک‌گردان جدید کلاه‌قرمزی درباره تفاوت‌های نسخه تازه کلاه‌قرمزی نسبتبه سالیان گذشته افزود: ایرج طهماسب هیچگاه نمی‌گذارد این مجموعه نسبت به سال‌های گذشته تکراری و یکنواخت شود و در کلاه‌قرمزی جدید هم ماجراهای تازه و هیجان‌انگیزی را خواهیم داشت.

این عروسک‌گردان جوان درباره افزوده شدن شخصیت‌های عروسکی به کلاه قرمزی جدید تصریح کرد:مردم مطمئن باشند که در این نسخه از کلاه‌قرمزی با اتفاقات جدید و همچنین عروسک‌های جدیدروبرو خواهند شد. امیدوارم هرگونه مشکلی که به‌وجود آمده رفع شود تا ما بتوانیم نتیجه سه ماه زحمت خود را بگیریم.

وی درباره وضعیت سینمای عروسکی ایران اضافه کرد: متأسفانه سینمای عروسکیبه‌طور کامل از بین رفته است معدود آثار ضعیفی گهگاه تولید می‌شوند که آنها هم در شرایط بسیار بد اکران می‌شوند.معمولاً تهیه‌کنندگان ریسک این را نمی‌کنند که بر روی آثار عروسکی سرمایه‌گذاری کننداین اتفاق در حالی می‌افتد که مردم به شدت از آثار عروسکی همچون شهر موش‌ها، کلاه‌قرمزی و خونه مادربزرگه استقبال می‌کنند.

زمان و جزئیات پخش کلاه قرمزی در نوروز ۹۷

بخشنده با تأکید بر لزوم وجود سینمای عروسکی در ایران خاطرنشان کرد:امیدوارم افرادی همچون مرضیه برومند و مریم سعادت دوباره بتوانند سینمای عروسکی را احیا کنند.ما پتانسیل بسیار بالایی را در بین جوانان داریم که متأسفانه به دلیل عدم اعتماد سرمایه‌گذاران از بین رفته است.

همچنین بخوانید:جزئیات پخش کلاه قرمزی جدید در نوروز ۹۷

مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی در نوروز ۹۷ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» طی سال‌های اخیر از جمله محبوب‌ترین مجموعه‌های تلویزیون بوده که مخاطبان پر و پا قرصی دارد.

بنا بر این گزارش، سال گذشته سری جدید این مجموعه به دلیل اختلاف میان سازندگان و شبکهدو سیما رنگ آنتن به خود ندید و مدیران تلویزیون ترجیح دادند که گزیده‌ای از قسمت‌های قبلی سریال را روانه آنتن کنند.

کلاه قرمزی در نوروز 97

کلاه قرمزی

امسال اما مذاکرات ظاهرا به نتیجه رسیده و قرار است مجموعه‌ای که برای نوروز ۹۶ تدارک دیده شده بود،در نوروز ۹۷ به روی آنتن برود. در همین راستا گروه تولید کننده برای به روز شدن مجموعه تغییراتیدر آن اعمال کرده‌اند و آیتم‌هایی به اثر اضافه شده که در برخی از آنها از عروسکی جدید استفاده شده است.

پیش از این و در آخرین سری که از مجموعه کلاه قرمزی به روی آنتن رفت، زنده یاد دنیا فنی‌زادهعروسک‌گردانی عروسک کلاه قرمزی را برعهده داشت و در این سری شیما بخشنده جایگزین او شده است.

مجموعه کلاه قرمزی در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

کلاه‌قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جِبِلّیخلق شده‌است. فیلم‌های ساخته‌شده براساس این شخصیت از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است.کلاه‌قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون، از یک عروسکبه پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌های گوناگون به‌ویژه متولدین دههٔ ۱۳۶۰ بیابد.

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=82475

این خبر را به اشتراک بگذارید :