عباس آخوندی برای شرکت و سخنرانی در مراسمی با عنوان «بحران ورشکستگی موسسات مالی و تاثیر آن بر احساس اعتماد و حق خواهی مسالمت آمیز» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران حضور یافته بود که با اعتراض دانشجویان در این دانشگاه مواجه شد.

به گزارش پیک دانشجو حضور عباس آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی دولت‌های یازدهم و دوازدهم در دانشگاه تهران، با اعتراض دانشجویان مواجه شد.

عباس آخوندی برای شرکت و سخنرانی در مراسمی با عنوان «بحران ورشکستگی موسسات مالی و تاثیر آن بر احساس اعتماد و حق خواهی مسالمت آمیز» در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران حضور یافته بود که با اعتراض دانشجویان در این دانشگاه مواجه شد.

اعتراض اصلی دانشجویان به نحوه عملکرد آخوندی در وزارت راه بود که در روزهای اخیر به واسطه سقوط هواپیمای ای تی آر در مسیر تهران به سایوج، دوباره بر سر زبان ها افتاده است.

خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در مورد نحوه اعتراض دانشجویان کسب اطلاع کرد این برنامه قرار بود در ابتدا در تالار ابن خلدون دانشگاه تهران برگزار شود اما به علت استقبال کم جمعیت، این برنامه به سالن شریعتی دانشکده علوم اجتماعی منتقل شد.


دانشجویان معترض که اعتراض خود را با نوشتن پلاکارد و شعار ابراز کردند، در حین برنامه و سخنرانی آخوندی نیز پلاکاردهای حاوی مطالبات از وزیر راه را در مقابل وی گرفتند که با واکنش آخوندی روبرو شد.

عباس آخوندی پس از مشاهده شعار دانشجویان گفت: «کار ما مبارزه با مفسدین است و شما مفسد هستید»!

عصبانیت وزیر راه البته اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد. وی در موارد متعددی از قبیل برخورد با یک خبرنگار در نهاد ریاست جمهوری، به وزیر عصبانی معروف شده است.

تصاویر مربوط به این مراسم را از اینجــــا مشاهده کنید.

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=82288

این خبر را به اشتراک بگذارید :