هومن حاجی عبداللهی به صحبت های اخیر اسحاق جهانگیری در رابطه با دهه شصتی‌ها در یک پست اینستاگرامی واکنش نشان داد.

«هومن حاجی عبداللهی » مجری تلویزیون در واکنش به صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور در اینستاگرام نوشت: سلام عمو اسحاق،عذر خواهی ما را بپذیرید، اگر میدانستیم انقدر به زحمت می افتید غلط می‌کردیم مزاحم شویم.(چرا تا می بینیم بدگفتیم میگوییم حرفهایمان تقطیع شده؟)واکنش حاجی عبداللهی به جهانگیری در اینستاگرامش را مشاهده می کنید.

واکنش حاجی عبداللهی به جهانگیری

سلام عمو اسحاق عزیزوالله من هم مثل همه عزیزانم که متولد دهه شصت هستند بسیار نگران حالتان شدم وقتی فهمیدم انقدر آشفته حالیدعذرخواهی مارابپذیریدما تقصیری در بدنیا آمدنمان نداشتیمما را به زور آوردنداگر میدانستیم شما انقدر به زحمت میفتید غلط میکردیم مزاحم شویمان شاءالله بزودی زحمتمان را کم میکنیمیا دعا کنید حداقل اینگونه بشودآمینامضاء:هومن دهه پنجاهی(چرا تا میبینیم بد شد میگیم حرفامون تقطیع شده؟!)

واکنش حاجی عبداللهی به جهانگیری

واکنش اینستاگرامی حاجی عبداللهی به جهانگیری

واکنش حاجی عبداللهی به جهانگیری درباره دهه شصتی ها

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، روز پنجشنبه هفته گذشته در همایشروز جهانی آینده با اشاره به ابرچالش‌های موجود کشور گفت: متولدین دهه ۶۰ در هر مقطعی وارد شدندبا مشکل مواجه شدیم. از زمان ورود به دبستان تا دبیرستان و دانشگاهو الان هم بحث اشتغال و در آینده موضوع سالمندی آن‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

این اظهارات جهانگیری بین کاربران شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشت

هومن حاجی‌عبداللهی (زادهٔ ۱۳۵۴ تهران) هنرپیشه، مجری تلویزیون، صداپیشه و دوبلور ایرانی است.

وی در مقطع بسیار کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌است

تحصیلات : وی دانشجوی انصرافی رشته تئاتر دانشگاه تهران مرکز در سال ۱۳۷۲ است، دیپلم ریاضی فیزیک و هنرستان گرافیک رایانه ای دارد

حاجی عبداللهی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم چند میگیری گریه کنی ساخته شاهد احمدلو آغاز نمود.

وی با حضور در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم توانست به خوبی شناخته و دیده شود . وی در این مجموعه نقش رحمت را ایفا مینمود.

هومن حاجی عبداللهی در دوره کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌ است.

واکنش حاجی عبداللهی به جهانگیری

هومن حاجی عبداللهی

مشرق

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=82259

این خبر را به اشتراک بگذارید :