اتحادیه جهانی کشتی با توجه به برگزاری کلاس مبارزه با دوپینگ توسط فدراسیون کشتی، فدراسیون ایران را ۳۰ هزار فرانک سوئیس تشویق کرد.

پیک دانشجو – فدراسیون کشتی ایران چند هفته قبل همزمان با رقابت‌های عمومی جوانان قهرمانی کشور، اقدام به برگزاری یک کلاس آموزشی ضد دوپینگ با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی، برای کشتی گیران و مربیان حاضر در این مسابقات کرده بود.
پس از اینکه فدراسیون کشتی موضوع برگزاری این دوره آموزشی با همکاری نادو (ستاد مبارزه با دوپینگ) ایران را به اتحادیه جهانی کشتی منعکس کرد، این اتحادیه فدراسیون ایران را به دلیل فعالیت‌های مثبتش در زمینه مبارزه با دوپینگ، ۳۰ هزار فرانک سوئیس تشویق کرد.
– متن نامه میشل دوسون دبیر کل اتحادیه جهانی کشتی بشرح زیر است:

جناب آقای خادم
رییس فدراسیون کشتی ایران

پیرو نامه ارسالی شما در خصوص کاهش جریمه‌های سه مورد دوپینگ، ما خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم که فدراسیون شما موفق شد سمینار مبارزه بادوپینگ را برگزار نماید و شرایط لازم اتحادیه برای کاهش این جریمه را فراهم نماید.
نصف سه جریمه ۲۰۰۰۰ فرانکی شما کسر شد. اگرچه در نامه قبلی اعلام شده بود که نصف دو جریمه کاهش داده می‌شود، اما با توجه به تلاش شما برای برگزاری سمینار و پوشش رسانه‌ای سمینار، ما نصف سه جریمه را یعنی ۳۰۰۰۰ فرانک کاهش دادیم.
از فرصت استفاده می‌کنیم و از شما و سازمان ضد دوپینگ برای مشارکت در این پروژه تشکر می‌کنیم و امیدوارم که این گونه سمینار‌ها به عنوان اساس آموزش و تمرکز بر جوانان کشتی گیر در ایران برگزار شود.

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=82207

این خبر را به اشتراک بگذارید :