حال که در تمام کشور های پیشرفته دنیا وجود نیروی جوان و خوش فکر را موهبتی غیرقابل انکار می دانند، مسئولین جمهوری اسلامی ایران جوانان قابل اعتماد و سرزنده کشور را مزاحم می نامند!

به گزارش پیک دانشجو جهانگیری که وارد دهه هفتم زندگی‌اش شده پنج‌شنبه در همایش روز جهانی آینده با اشاره به ابرچالش‌های موجود کشور گفت: متولدین دهه ۶۰ در هر مقطعی وارد شدند با مشکل مواجه شدیم. از زمان ورود به دبستان تا دبیرستان و دانشگاه و الان هم بحث اشتغال و در آینده موضوع سالمندی آن‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

این صحبت ها در حالی صورت می گیرد که اولا دولت کنونی جمهوری اسلامی ایران تمامی مشکلات کشور را یا از سوی دولت قبل،یا مسکن مهر و یا قالیباف و رئیسی می داند و ثانیا شعار های استفاده از نسل جوان و بکار گیری آنان در کابینه دولت یکی از پر رنگ ترین شعارهای انتخاباتی همین دولت بوده است.

به راستی که فرافکنی های دولت کنونی و مقصر جلوه دادن دیگران در حل بحران های کشور رنگ باخته است و دیگر جذابیتی برای طرفداران آنان هم ندارد! و متاسفانه باید گفت حال که در تمام کشور های پیشرفته دنیا وجود نیروی جوان و خوش فکر را موهبتی غیرقابل انکار می دانند مسئولین جمهوری اسلامی ایران جوانان قابل اعتماد و سرزنده کشور را مزاحم نامیده و مسئولین پیر را که قطع به یقین انگیزه و نشاط برای انجام امور کشور را نداشته اند بر می گزینند و در انتها نسلی که به یقین می توانست اهرم راه گشای کشور باشد مزاحم و مشکل ساز نامیده می شوند.

به راستی که به کار گیری نسل جوان در مهم ترین و تاثیرگذار ترین عرصه های کشور و در کنار آن استفاده از تجربیات مدیران سابق متودی مطمئن در اداره امور کشور می باشد و باید دانست در غیر این صورت جوانانی مایوس و نا امید به آینده در داخل کشور پرورش داده ایم.

 

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=82196

این خبر را به اشتراک بگذارید :