دولت و وزارت امور خارجه ایران می بایست در جهت مقابله با ضدانقلابان کوردل که روی داعش را سفید کرده اند و همچون موریانه در پی نابودی پایه های کانون گرم خانواده و ایمان قلبی جوانان نسبت به نظام هستند بجای سکوت،قدمی بردارد.

به گزارش پیک دانشجو این روزها به واسطه شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام برقراری ارتباط به شکلی بسیار ساده و آسان بدل شده است به طوری که دو فرد یا گروه مختلف از دورترین نقاط جهان می توانند با ارسال و دریافت عکس،فیلم و صوت به راحتی ارتباط بر قرار کنند.

شاید در نگاه اول این مسئله نقاط قوت و مثبت فراوانی داشته باشد ولی اگر کمی دقیق تر شویم به عمق فاجعه پی می بریم.کما اینکه در اغتشاشات چند روز گذشته شبکه های اجتماعی مهم ترین عامل در به وجود آوردن هرج و مرج در جامعه شدند.گفتنی است در کانال ها و پیج های ضد انقلاب که با مدیریت افراد معاند انجام می شد بیش از ۸۰ در صد آنان از خارج از کشور مردم ایران را علیه نظام شورانیده و برای ایجاد اغتشاش و هرج و مرج تحریک می کردند.

برکسی پوشیده نیست که این اقدامات فقط محدود به چند روز اغتشاشات خیابانی نبوده و مدت مدیدی می باشد که برخی کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامی در حال شست و شوی ذهنی جوانان کشور علیه نظام می باشند.این اقدامات که کم از اقدامات تروریستی نمی باشند به وضوح و بدون هیچ ابایی توسط ضدانقلابان خارج نشین انجام می شود و متاسفانه هیچ گونه اقدامی علیه این افراد از سوی دولت جمهوری اسلامی انجام نشده است.

آموزش ساخت بمب،آموزش نحوه صحیح و موثر اغتشاش،آموزش حمله به مردم،ترویج بی حجابی و بی بندو باری،تحریک به کشتن نیروهای سپاه و بسیج،به آتش کشانیدن مسجد،حسینه،بانک ها و … شاید گوشه ای از اقدامات کوردلان ضدانقلاب است که هرگز شاهد مقابله رسمی با آنان نبوده ایم.

حال سوالی مطرح می شود که به راستی معنای واقعی اقدام علیه امنیت ملی چیست؟آیا آموزش ساخت بمب و نارنجک امری مرسوم و عادی است؟آیا ترویج بی حجابی و قانون شکنی ایجاد هرج و مرج در جامعه و لکه دار کردن دامان پاک بانوان کشور نمی باشد؟آیا مسئولین ما مامور به سکوتند؟

میزان ترویج و تشویق به خشونت اپوزیسیون خارج نشین که در آمریکا حضور دارد و توسط کاخ سفید منابع و امکانات لازم برای ارسال چنین پیام‌های تروریستی و وحشت‌زایی در اختیار آنان قرار داده می‌شود، در اغتشاشات اخیر بسیار افزایش یافت و حتی بعد از خفه کردن فتنه در نطفه تاکنون هنوز ادامه دارد،اما در این راستا وزارت خارجه دولت دوازدهم چه اقدامی انجام داد؟

کافیست تنها تصور کنید اگر در داخل ایران چنین پیام‌های خشونت‌آمیزی برای تحریک به اغتشاش،صدمه زدن به اموال عمومی،تخریب ارتش آمریکا و زدن صدمه جانی به خانواده‌های نظامیان آنان تهیه و به این کشور مخابره می‌شد، چه عکس العملی را از سوی کاخ سفید و دستگاه دیپلماسی آمریکا مشاهده می‌کردیم؟ آیا آمریکایی‌ها در سازمان ملل از کشورمان شکایت و ایران را به نقض انواع و اقسام حقوق و موازین بین المللی متهم نمی‌کردند؟ اگر این ماجرا معکوس رقم می خورد قطعا به اشکال مختلف ایران اسلامی به انجام اقدامات تروریستی محکوم و به همین بهانه روابط ایران با کشور های خارجی تیره تر می شد و این در شرایطی است که آمریکایی‌ها در حالت عادی و بدون سند و مدرک نیز به دنبال اتهام زدن و محکوم کردن ایران در سازمان ملل هستند.

در انتها باید گفت:دولت و وزارت امور خارجه ایران می بایست در جهت مقابله با ضدانقلابان کوردل که روی داعش را سفید کرده اند و همچون موریانه در پی نابودی پایه های کانون گرم خانواده و ایمان قلبی جوانان نسبت به نظام هستند قدمی بردارند.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=80531

این خبر را به اشتراک بگذارید :