عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: فعلا مجلس باید در خصوص موافقت با حذف یارانه‌ها دست نگاه دارد تا تکلیف تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها مشخص شود و شفاف سازی صورت گیرد.

به گزارش پیک دانشجو نماینده مجلس مردم رشت درباره لایحه بودجه ۹۷ دولت اظهار داشت: انتظار داشتیم امسال دولت توجه بیشتری به موضوع اقتصاد مقاومتی، حل مشکلات اقتصادی، اشتغال و همچنین تولید داخلی از خود نشان دهد.

وی افزود: انتظار می‌رفت پیش بینی‌هایی در خصوص کوچک سازی دولت و کاهش هزینه‌های دولت انجام شود، اما متاسفانه دستگاه اجرایی بلعکس عمل کرده و ما اثری از اقتصاد مقاومتی در این لایحه نمی‌بینیم.

کوچکی نژاد با اشاره به حذف یارانه بخشی از مردم در بودجه سال آینده تصریح کرد: با توجه به اینکه بنده رئیس تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها هستم معتقدم فعلا مجلس باید در خصوص موافقت با حذف یارانه‌ها دست نگاه دارد تا تکلیف تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها مشخص شود و شفاف سازی در این باره صورت گیرد.

نماینده مردم رشت تاکید کرد: در حالی که دولت باید براساس قانون همه پول‌هایی که از مردم دریافت می‌کرد برای خود مردم هزینه می‌کرد، اما گویا در مسیر‌های دیگری آن‌ها را هزینه می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط سخت اقتصادی امروز که مردم به شدت تحت فشار قرار دارند هرگونه افزایش قیمت به آسیب‌های اجتماعی دامن می‌زند بنابراین باید نمایندگان فعلا دست نگاه دارند تا پس از بررسی‌ها به یک جمع بندی در این خصوص برسیم./خبرگزاری دانشجو

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=80143

این خبر را به اشتراک بگذارید :