چرا هر چه جلو تر می رویم سلبریتی ها با دشمنان کشور همصدا تر می شوند؟! در اغتشاشاتی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به آتش کشیده می شود و یا اینکه به نیروی های سپاه و نیروی انتظامی تیراندازی مستقیم می شود چرا باز هم نیروهای امنیتی مورد بازخواست از سوی این افراد بی بصیرت قرار می گیرند؟

به گزارش پیک دانشجو چند روزی از اغتشاشات و خرابکاری های آشوب گران در داخل کشور می گذرد اگرچه  هر روزه از تعداد آنان کاسته می شود چرا که در ساعات اول مردم ایران تنها به منظور اعتراض به وضعیت معیشتی در میدان حضور داشتند ولی دیری نپایید که چهره زشت و فتنه گر اغتشاشگران و اهداف شوم آنان که حقیقتا از مردمان حقیقی ایران نمی باشند پدیدار گشت!

افرادی که طی کمتر از یک هفته ضربات مهلکی به اقتصاد کشور وارد کرده،چندین تن را به شهادت رسانیده، به اموال عمومی و جان و مال مردم خسارات گسترده وارد کرده و موجبات خوشحالی دشمنان را فراهم ساختند،دستاورد این اغتشاشات چیزی جز سرافرازی دشمنان ایران از جمله آمریکا،انگلیس،اسرائیل و عربستان سعودی نبود.کشور هایی که تنها در کلام حقوق بشر را به زبان می آوردند ولی در عمل بزرگ ترین جنایات طول تاریخ را رقم زده و مهم ترین حامیان تروریست ها می باشند.

حقایق مذکور اگرچه به وضوح روشن و آشکار است ولی باز هم شاهد فتنه پراکنی های به اصطلاح مدافعین مردم بوده ایم،سلبریتی هایی که اندک سواد در خصوص مسائل سیاسی و مسائل منطقه ای نداشته اند ولی در هر موردی عدم اظهار نظر آنان امری محال محسوب می شود.هر چند تاثیر گذاری این افراد به واسطه حضور در فیلم ها و سریال ها غیر قابل انکار است اما نبود بصیرت و هم صدایی آنان با دشمنان ایران جای بسی تعجب دارد.

شاید در این اوضاع خطرناک که هر حرکت کوچکی از سوی اغتشاش گران می تواند آسیب های جدی به کشور وارد سازد و از طرف کشور های غربی و کشور های معاند رصد می شود، پیام دعوت به آرامش این دست از سلبریتی ها به اغتشاش گران که قطع به یقین نمی توان نام آنان را مردم معترض نهاد آبی بر روی آتش باشد ولی هرگز شاهد این چنین پیام هایی نبوده ایم.

اعتراض به وضعیت معیشتی جبهه چپ و راست و یا اصلاح طلب و اصول گرا نمی شناسد چرا که همه مردم از این اوضاع ناراضی اند و این نارضایتی تنها از سوی سلبریتی های دلواپس برای گران شدن عوارض خروج از کشور ختم نمی شود ولی آیا نمی توان مردم را بجای اغتشاش گری های لجام گسیخته و خارج از عرف به اعتراضات مدنی دعوت کرد؟چگونه می توانند این خرابکاری های عظیم را صدای اعتراض مردم به وضعیت معیشتی بدانند؟

چرا هر چه جلو تر می رویم سلبریتی های کشور با دشمنان کشور همصدا تر می شوند؟! در اغتشاشاتی که پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به آتش کشیده می شود و یا اینکه به نیروی های سپاه و نیروی انتظامی تیراندازی مستقیم می شود چرا باز هم نیروهای امنیتی مورد بازخواست از سوی این افراد بی بصیرت قرار می گیرند؟

در پایان باید گفت:هرچند که مردم همیشه در صحنه و انقلابی و فهیم ایران پاسخ محکم به فتنه گران و داعشیان وطنی را مانند تظاهرات این چند روز خواهند داد ولی هرگز اظهار نظرات بی فکرانه و بی بصیرت گونه این سلبریتی ها از ذهن و قلب مردم پاک نخواهد شد.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=79888

این خبر را به اشتراک بگذارید :