در شرایطی که اقتصاد کشور لحظه به لحظه دچار نوسان است و مسئولین در تلاش برای ثبت بهترین موقعیت می باشند آشوب های چند روز اخیر ضربه جبران ناپذیری را به بدنه اقتصاد داخلی وارد کرده و حتی موجب فراهم آورن بستری برای جلوگیری از اقدامات سرمایه گذاران در داخل کشور شده است.

به گزارش پیک دانشجو چند روزی از ادامه اغتشاشات و خرابکاری برخی افراد در شهرهای کشور می گذرد،تجمعاتی که در ساعات اولیه به منظور شکایت و گله مندی از وضعیت اقتصادی مردم آغاز شد ولی دیری نپایید که از مسیر اصلی خود منحرف و موجبات شادی و طرح ریزی دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی را فراهم ساخت.

در حقیقت اعتراض به وضعیت اقتصادی که گله مندی به حق مردم بود در میان خرابکاری ها ناپدید شد و همین خرابکاری ها نه تنها تاثیر مثبتی در روند اقتصاد مردم نداشت بلکه ورای تصورات ملت ایران خسارات شدیدی به بار آورد چرا که طی همین چند روز و اغتشاشات چند ساعته شاهد افت بورس،کاهش خرید و فروش طلا،کاهش فروش خودرو و همچنین افت شدید در اتحادیه پوشاک بودیم.

در شرایطی که اقتصاد کشور لحظه به لحظه دچار نوسان است و مسئولین در تلاش برای ثبت بهترین موقعیت می باشند آشوب های چند روز اخیر ضربه جبران ناپذیری را به بدنه اقتصاد داخلی وارد کرده و حتی موجب فراهم آورن بستری برای جلوگیری از اقدامات سرمایه گذاران در داخل کشور شده است و باید در نظر داشت که با این کار به ثبات اقتصادی صدماتی جدی وارد شده و سرمایه‌گذاران نیز از کشور فرار می‌کنند.

از سویی دیگر دونالد ترامپ،همان مقامی که از زمان آغاز برخی ناآرامی‌ها در شهرهای ایران، هر روز دست‌کم یک بیانیه در حمایت از آشوب‌ها و اغتشاشات صادر کرده ،روز گذشته (دوشنبه) در حساب کاربری‌اش در توئیتر ملت ایران را «گرسنه» توصیف کرد و اغتشاشات داخل ایران را بهانه ای برای تشدید تحریم ها علیه کشور خواند.

بنابراین می توان اظهار داشت اغتشاشات و تجمعات غیرقانونی نه تنها رشد و پیشرفت کشور را دچار توقف کرده است بلکه با ادامه این روند هر روز شاهد چندین پله سقوط خواهیم بود البته باید در نظر داشت اغتشاش گران و خرابکاران نمی توانند از دوست داران و مردمان واقعی ایران باشند چرا که به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و وارد کردن خسارات به اموال عمومی جرمی نا بخشودنی و خاطره ای تلخ در ذهن همه ایرانیان باقی خواهد ماند.

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=79848

این خبر را به اشتراک بگذارید :