اقدامات برخی از افراد که در آشوب های خیابانی حضور داشتند فقط ختم به اعتراضات اقتصادی و تورم و بیکاری نبود بلکه هنجارشکنی های پی در پی آنان نقاب از چهره پلید فتنه گران برداشت.

به گزارش پیک دانشجو مرور اتفاقات دهه اخیر یاد آور تلخ ترین روز های ایران یعنی فتنه ۸۸ است چرا که در آن روز ها هتک حرمت به ولایت فقیه و به آشوب کشیدن خیابان ها تنها گوشه ای از جنایات جماعت فتنه گر بود که روزهای مدیدی انقلاب اسلامی را به چالش کشاند،باید اعتراف کرد فتنه، فتنه است فقط گاها ظاهر آن تغییر می یابد وگرنه همیشه یک ماهیت معین دارد!

در روزگاری با ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری اصل ولایت فقیه و جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال می بردند و این روزها با بهانه های اقتصادی مجددا به خرابکاری های شهری ادامه می دهند و در این میان کم نیستند افرادی که نقل می کنند کشور به معترضان مجال سخن گفتن نداد و یا به تئوری ممنوعیت استفاده از باتوم برای خرابکاران اموال عمومی و سلب آرامش از مردم می پردازند.بنابراین در همین نقطه می توان به جرات گفت که فتنه گران مشهور داخلی هنوز هم در پی گرفتن ماهی از آب گل آلودند چرا که این روزها آشوب گران خیلی زود چهره شیطانی خود را پدیدار ساختند ولی با این حال باز هم عده ای سلبریتی و سیاستمدار سعی در تغییر ماهیت روشن و آشکار فتنه دارند.

ولی آیا فرصت و مجالی به اغتشاش گران که به اصطلاح آنان را معترض می نامند داده نشد؟آیا در سال ۸۸ بارها از سران فتنه برای اقدامات قانونی درخواست نشد؟ و آیا این روزها که مجددا عده ای دست به هنجارشکنی،توهین به مقدسات،به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران،خرابکاری در خصوص اموال عمومی و سلب آرامش هموطنان اقدام می کنند دعوت به آرامش و پی گیری اقدامات قانونی نشد؟

حتی با وجود فرضیه تظاهرات بدون مجوز و محدود به اعتراضات مسائل اقتصادی باز هم اقدامات این دسته از افراد خیابانی فقط ختم به اعتراضات اقتصادی و تورم و بیکاری نبود بلکه هنجارشکنی های پی در پی آنان نقاب از چهره پلید فتنه گران برداشت.چرا که فقط در قدم های اول تورم و بیکاری پله ای برای آشوب گران شد و در شب های اخیر خبری از اعتراض به مسائل اقتصادی نبود.

البته باید در نظر داشت که صدای مردم معترض به گرانی و بیکاری در میان صدای آشوب گران محو شد و باز هم این مردم بودند که به دلیل موج سواری ضد انقلاب بر روی این اعتراضات متضرر شدند چرا که در پی این اغتشاشات به راحتی درخواست های معقولانه بسیاری از آحاد جامعه به دست فراموشی سپرده شد.

در انتها باید گفت طبق سخنان مقام معظم رهبری که بارها تأکید فرموده‌اند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید حل شود، همه مسئولان کشور در همه قوا، دستگاه‌‌ها و سازمان‌ها باید اولویت خود را حل مشکلات مردم و خدمت‌رسانی به مردم در دستور کار قرار دهند و مردم با وجود عشق به انقلاب و ولایت فقیه گله مندند ولی باید دانست این بار هم بساط این فتنه‌گران توسط خود مردم جمع خواهد شد و ‌اجازه نخواهند داد تا دشمنان از هر فرصتی برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده ‌کنند.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=79781

این خبر را به اشتراک بگذارید :