سه نفر شکارچی غیر مجاز که در زیستگاه های رودبار اقدام به شکار کل و بز نموده و لاشه را به خانه انتقال داده بودند بعد از دریافت حکم دادستانی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش پیک دانشجو سه نفر شکارچی غیر مجاز که در زیستگاه های رودبار اقدام به شکار کل و بز نموده و لاشه را به خانه انتقال داده بودند بعد از دریافت حکم دادستانی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند .

بعد از دریافت گزارش در خصوص شکار کل و بز در یکی از زیستگاه های شهرستان رودبار ، یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان تحقیقات خود رادر این زمینه آغاز کرد که بعد از اطمینان از صحت گزارش و جمع آوری اطلاعات لازم اداره محیط زیست این شهرستان با طرح درخواست اقدام به دریافت حکم دادستانی برای تفتیش منزل مسکونی شکارچیان مجرم نمود که در این اقدام متاسفانه گوشت و بقایای لاشه کل و بز و ادوات شکار کشف و ضبط شد .

بهروز آژ رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار با اعلام این خبر گفت : این شکارچیان متاسفانه در گذرگاه های بین زیستگاهی این شهرستان به صورت دسته جمعی کمین کرده و با بی رحمی تمام راه فرار را بر حیوانات بی دفاع بسته و اقدام به شکار می نمودند .

آژ تصریج کرد که این مجرمان با پرداخت جریمه سنگین به عنوان ضرر و زیان حیات وحش ، با طرح کیفر خواست در مراجع قضایی ، به سزای عمل مجرمانه خود خواهند رسید .

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=79018

این خبر را به اشتراک بگذارید :