مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان گفت:حضرت آقا تربیت را یکی از ارکان اصلی ۴ گانه نظام آموزش عالی می داند مسئولی که بجای تربیت معلم رقاص تحویل می دهد باید پاسخگوی مطالبات نسل انقلابی در خصوص سوء مدیریت خود باشد.

مرتضی نورسته مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در خصوص اتفاقات پیش آمده در چند دانشگاه استان گفت: دانشجویان انقلابی استان آتش به اختیار در مقابل جریان غرب گرا و ولنگار فرهنگی که دانشگاه اسلامی را با رقاصه خانه های اروپایی اشتباه گرفته اند تا آخر ایستاده است.

وی افزود:آن عنصر دانشگاهی که چند ماه قبل به جای مدیریت در دانشگاه در ستاد های انتخاباتی روز را شب می نمود مقصر اصلی ولنگاری فرهنگی در دانشگاه خود است.

رییس سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان تصریح کرد:حضرت آقا تربیت را یکی از ارکان اصلی ۴ گانه نظام آموزش عالی می داند مسئولی که بجای تربیت معلم رقاص تحویل می دهد باید پاسخگوی مطالبات نسل انقلابی در خصوص سوء مدیریت خود باشد.

وی در پایان گفت:رقاصی روی سن دانشگاهی که تصاویر شهدا بر آن نقش بسته مصداق بارز جمله ایست که با رها از آن حرف زده ایم که.:عکس شهدا می بینیم ولی عکس شهدا عمل می کنیم.

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=78984

این خبر را به اشتراک بگذارید :