روابط عمومی دانشگاه گیلان با ۵ اثر ارسالی به اولین جشنواره فیلم کوتاه دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور،در هر ۵ بخش موفق به کسب مقام اول و بالاترین امتیاز داوری از سوی وزارت علوم شد.

به گزارش پیک دانشجو اولین جشنواره فیلم کوتاه روابط عمومی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه دو کشور با هدف کمک به اطلاع رسانی عمومی و معرفی مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری و… در روزهای ۱۲ و ۱۳ آذر ماه  به میزبانی پارک علم و فناوری استان گلستان برگزار شد.
ایجاد زمینه برای ارتقای روابط عمومی‌ها از لحاظ نرم افزار، سخت افزار و خلاقیت، معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری، ایجاد انگیزه در مدیریت سازمان در راستای باور و اعتمادسازی به روابط عمومی، تشویق و ترغیب روابط عمومی ها به منظور فعالیت در عرصه تولیدات چندرسانه ای از دیگر اهداف این جشنواره است.
این جشنواره در دو بخش اصلی و جانبی برگزار شد که بخش اصلی این جشنواره شامل پروموشنال (Film promotional) انعکاس تبلیغاتی از خدمات، عملکرد و دستاوردهای یک سازمان با استفاده از انیمیشن، تصاویر متحرک، جلوه های ویژه صوتی و تصویری، مصاحبه با افراد کلیدی، نمایش گراف ها و اینفوگراف‌ها، گفتار و … است و در بخش جانبی، برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه فیلم و عکس، اکران فیلم های جشنواره و اهدای جوایز به برترین‌های این جشنواره بود.
شایان ذکر است دانشگاه گیلان در این جشنواره موفق به کسب مقام اول در بخش های آموزش و ارتباط با دانش آموختگان،دانشجویی، روابط بین‌الملل، خیرین و بخش ویژه جشنواره شد که مورد تقدیر ویژه هیأت داوران قرار گرفت.
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=78733

این خبر را به اشتراک بگذارید :