کارلوس‌کی‌روش گفت: در جلسه فردا با تاج همه چیز مشخص خواهد شد.

به گزارش پیک دانشجو کارلوس‌کی‌روش با اعلام این که فردا جلسه‌ای با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال خواهد داشت، گفت: می‌دانم که خبرنگاران از من ناراحت هستند، ولی باید از شخص دیگری ناراحت باشید.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه هنوز از سفر به مسکو خسته است، افزود: فردا جلسه‌ای با رئیس فدراسیون فوتبال خواهم داشت و در این جلسه مسیر حرکت ما مشخص خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: فردا یک بار برای همیشه متوجه می‌شویم که باید در کدام مسیر حرکت کنیم. کی‌روش تصریح کرد: من نمی‌توانم در این اتمسفر کار کنم، در فضایی که من انگار دشمن هستم، نمی‌دانم چرا به چه دلیلی به دشمن تیم ملی تبدیل شده‌ام.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: نمی‌توانم در این جو که به عنوان دشمن تیم ملی در نظر گرفته می‌شوم کار کنم.

گفتنی است کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران پس از پایان مراسم قرعه کشی و در حالی که در لابی هتل کرون پلازا حضور داشت، ویدئویی را ضبط کرد و آن را در صفحه فیسبوکش قرارداد.

سرمربی تیم ملی ایران در این پیام تصویری این چنین گفت:

روز طولانی اما فوق العاده ای برای ما و تیم ملی بود، قرعه کشی خیلی هیجان انگیز و جذاب بود. بهتر از این نمی شد که با اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی کنیم، این فرصت فوق العاده ای برای بازیکنان ما است تا نشان بدهند چرا خاص هستند و نشان بدهند لیاقت حضور در اینجا را دارند.

من مطمئن هستم که ما عالی کار خواهیم کرد، ما می خواهیم مثل همیشه حریف سختی باشیم، مهم نیست که در بازی چه اتفاقی می افتد، مطمئنم که در پایان هر بازی هواداران به تیم و بازیکنان افتخار خواهند کرد. از دیدگاه بازیکنان من فکر می کنم که خیلی هیجان زده هستند که مقابل اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی خواهند کرد چرا که برای بازیکنان ایرانی فرصت منحصر به فردی است تا بتوانند با این بازیکنان و تیم های فوق العاده بازی کنند.

مطمئن هستم که در انتهای روز داستان تغییری نخواهد کرد، مهم نیست دیگران چقدر سعی می کنند من حرف نزنم، من اینجا هستم که بگویم ایران به یک برنامه اماده سازی خاص نیازمند است. به این اهمیت نمی دهم که آنها برای صحبت نکردن من چقدر تلاش می کنند. بازیکنان و طرفداران ایرانی لیاقت یک برنامه اماده سازی خاص را دارند، ما باید برنامه ای را اجرا کنیم که بازیکنان آماده بشوند، افتخار آفرینی کنیم و مردم را شاد نماییم و برای ایران افتخار کسب کنیم.

آنها می توانند من را اخراج کنند، من اماده هستم اما اینبار نظرم را اعلام می کنم چون هواداران ایرانی لیاقتش را دارندو همینطور بازیکنان لایق هستند که حمایت کاملی را برای رقابت در جام جهانی داشته باشند.

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=78593

این خبر را به اشتراک بگذارید :