سرپرست جدید دانشگاه آزاد گیلان در مراسم تودیع و معارفه گفت باید علاوه بر توجه به تجربیات ارزشمند گذشتگان در راستای اعتلای فرهنگ ناب محمدی و سیاست ها و اهداف دانشگاه آزاد اسلامی آینده نگر باشیم و با برنامه ریزی جامع و مهندسی شده، دانشگاه را به سمت تعالی ، سوق خواهیم داد.

به گزارش پیک دانشجو جلسه معرفی و تکریم روسای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، معاونان، مدیران و رؤسای دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این مراسم ، آینده نگری را یکی از برنامه های خود اعلام و تأکید کرد: باید علاوه بر توجه به تجربیات ارزشمند گذشتگان در راستای اعتلای فرهنگ ناب محمدی و سیاست ها و اهداف دانشگاه آزاد اسلامی آینده نگر باشیم و با برنامه ریزی جامع و مهندسی شده، دانشگاه را به سمت تعالی ، سوق خواهیم داد.

دکتر ابراهیم چیرانی همدلی و همگرایی کارکنان واحد رشت را خواستار شد و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت از سال ۱۳۶۱ همراه با ده واحد دانشگاهی دیگر در سراسر کشور تاسیس شد و تا به این زمان با همراهی و همدلی کلیه پرسنل خود توانست مانند نگینی در شمال کشور و شهر رشت بدرخشد و باید با همگرایی و پشتیبانی هر چه بیشتر از موانع گذشت و با هدف ارتقای کیفیت و کمیت این واحد دانشگاهی کوشید.

چیرانی استفاده از پتانسیل های نیروهای واحد رشت را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: باید با شناسایی پتانسیل های افراد، از ظرفیت ها و توانمندی های همه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بهره مند شد و با ارائه راهکارهای مناسب در نظامی منسجم می توان در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، اقدام کرد.

 

 

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=77640

این خبر را به اشتراک بگذارید :