نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت گفت: متأسفانه برخی افراد قصد دارند با پنهان شدن پشت عناوینی همچون فلسطین و‌…سوءاستفاده‌های شخصی انجام دهند.

به گزارش پیک دانشجو فاطمه شیرزاد امروز در رشت بابیان اینکه مظلومیت ملت فلسطین بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: حمایت از فلسطین وظیفه همه مسلمانان است اما همه اقدامات در هر زمینه‌ای باید در چارچوب و بر اساس قانون انجام شود.

وی با اشاره به اختصاص یک واحد آپارتمان بدون مصوبه شورا به یک انجمن خاص، گفت: اخیراً شهرداری رشت بدون گرفتن مجوز از شورا یک واحد آپارتمان در اختیار دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین قرار داده است که این کار تخلف است و متأسفانه برخی افراد قصد دارند با پنهان شدن پشت عناوینی همچون فلسطین و‌…سوءاستفاده‌های شخصی انجام دهند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت افزود: اعضای شورا منتخبین مردم رشت هستند و در چنین اقداماتی اولویت با مؤسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت است.

شیرزاد بابیان اینکه در شورای چهارم رشت تعداد زیادی از مؤسسات مذهبی، فرهنگی و هنری درخواست‌های مشابهی داشتند، تصریح کرد: در آن زمان با هیچ‌کدام از درخواست‌های مؤسسات رشت موافقت نشد و این در حالی است که اخیراً در اقدامی تأمل‌برانگیز یک واحد آپارتمان بدون مصوبه شورا در اختیار انجمن مذکور قرار داده‌شده است.

وی با تأکید بر حمایت شورا و شهرداری از مؤسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت، گفت: واگذاری آپارتمان بدون مجوز شورا به دفتر جمعیت دفاع از فلسطین تخلف است و باید با چنین اقداماتی برخورد شود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت با اشاره به ظرفیت سرای محلات رشت بیان کرد: امروزه مؤسسات مذهبی، فرهنگی، هنری رشت نیازمند حمایت ویژه هستند و می‌توانیم با بهره‌گیری از ظرفیت سرای محلات تا حدودی با فعالان این عرصه مساعدت کنیم.

شیرزاد تصریح کرد: همه‌روزه شاهد اقدامات ضد فرهنگی دشمنان بر ضد اسلام و انقلاب هستیم و برای زنده نگه‌داشتن ارزش‌های اسلامی و انقلابی باید به حمایت از برنامه‌های مؤسسات مذکور بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه مؤسسات قرآنی، فرهنگی و هنری رشت نیازهای فراوانی دارند، افزود: تقویت این مؤسسات منجر به تقویت موضوعات فرهنگی و گسترش مباحث ارزشی و انقلابی خواهد شد.

وی بابیان اینکه اکثر مراکز قرآنی، فرهنگی و هنری در رشت توسط جوانان رشتی مدیریت می‌شود گفت: ما منتخبین مردم رشت و نمایندگان آن‌ها در صحن شورا هستیم و شورا و شهرداری رشت موظف هستند در هر اقدامی اولویت‌ها را به جوانان رشتی اختصاص و به حمایت از آن‌ها بپردازند./فارس

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=75880

این خبر را به اشتراک بگذارید :