دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶ به آنان خوابگاه تعلق گرفته و تعیین اتاق نموده اند می توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه با در دست داشتن مدارک به خوابگاه های خود برای تحویل گرفتن اتاق مراجعه نمایند.

به گزارش پیک دانشجو دانشگاه گیلان طی اطلاعیه ای زمان بازگشایی خوابگاه ها را اعلام کرد در این اطلاعیه آمده است که:دانشجویانی که در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۹۶ به آنان خوابگاه تعلق گرفته و تعیین اتاق نموده اند می توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۲۵/۰۶/۹۶ تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۲/۰۷/۹۶ با در دست داشتن مدارک زیر به خوابگاه های خود برای تحویل گرفتن اتاق به مسئولین خوابگاههای مربوطه مراجعه نمایند،

ضمنا مسئولان محترم خوابگاه ها از ساعت ۰۹ صبح تا ساعت ۱۳ عصر روز جمعه ۲۴ شهریور آماده پاسخگوئی و اسکان دانشجویان می باشند.

تاکید می گردد، دانشجویان محترم مدارک زیر را جهت اسکان در خوابگاه به همراه داشته باشند:

  1. پرینت فرم سکونت خوابگاه ۲ نسخه (با ورود به سامانه خدمات دانشجویی و انتخاب گزینه درخواست خوابگاه، می توانید فرم سکونت خوابگاه را دریافت نمایید)
  2. کارت دانشجویی یا کارت ملی

تذکرات مهم:

  • عدم مراجعه دانشجویان برای تحویل گرفتن اتاق تا تاریخ ذکر شده، به منزله انصراف از دریافت خوابگاه بوده و به جای آنان، دانشجویان واجد شرایط جدید جایگزین خواهند شد.
  • دانشجویانی که با درخواست خوابگاه آنان موافقت شده، اما به هر دلیلی تاکنون موفق به تعیین اتاق خود نشده اند تا روز چهارشنبه مورخ ۱۲/۷٫/۹۶ مهلت دارند با مراجعه حضوری به مسئول محترم خوابگاه مربوطه نسبت به تعیین و تحویل اتاق خود اقدام نمایند، در غیر این صورت به عنوان دانشجوی منصرف از دریافت خوابگاه تلقی شده و به جای آنان دانشجویان واجد شرایط جدید جایگزین خواهند شد.
  • دانشجویانی که با درخواست خوابگاه آنان موافقت شده اما قصد انصراف از اقامت در خوابگاه را دارند تا روز شنبه ۱۵ مهر ماه مهلت دارند درخواست کتبی خود را به مسئول محترم خوابگاه ارائه نمایند در غیر این صورت اجاره یک ترم تحصیلی از آنان دریافت خواهد شد.
  • لازم است که دانشجویان گرامی جهت رعایت بهداشت فردی و جمعی در خوابگاه لوازم شخصی خود از قبیل تشک، پتو، بالش، ملحفه و … را به همراه داشته باشند.
  • دانشجویان دانشکده منابع طبیعی صومعه سرا جهت اطلاع از وضعیت خوابگاه خود باید با مسئولین خوابگاه دانشکده مربوطه با شماره تلفن: ۴۴۳۲۳۵۹۹-۰۱۳ و ۴۴۳۳۳۰۲۴-۰۱۳  داخلی ۱۷۵ آقای حسن پور تماس حاصل  نمایند.
  • دانشکده فنی شرق گیلان فاقد خوابگاه دولتی است.

نشانی خوابگاههای دانشجویی دانشگاه گیلان

  • خوابگاه پسرانه میرزا کوچک خان :

کیلومتر ۵ جاده رشت قزوین – مجتمع دانشگاه گیلان- مجتمع خوابگاهی میرزاکوچک خان مسئول خوابگاه آقای علیپور شماره تماس  ۳۳۶۹۰۴۶۰-۰۱۳

۲-خوابگاه دخترانه بنت الهدی:

کیلومتر ۷ جاده رشت قزوین- دانشکده تربیت بدنی  مسئول خوابگاه خانم شریفی شماره:  ۳۳۶۹۰۸۱۲-۰۱۳

۳-خوابگاه  دخترانه شهید انصاری:

رشت خیابان ملتسه را ه الکتریک – جنب پیتزا برج  – مسئول خوابگاه خانم آهار شماره تماس:  ۳۳۳۶۹۰۱۷-۰۱۳

۴-خوابگاه دخترانه شهید کریمی :

رشتخ امام خمینی- چهارراه میکائیل- کوچه آزمایشگاه رازی- خیابان گنجه ای – مسئول خوابگاه خانم مهرگان شماره تماس:  ۳۳۳۳۷۶۳۱-۰۱۳

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=75870

این خبر را به اشتراک بگذارید :