عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: این کابینه در واقع کابینه اصلاحات و اعتدال است، آن‌ها با تنزل از خواسته‌های خود به گزینه‌های فعلی رضایت دادند.

به گزارش پیک دانشجو جواد کریمی قدوسی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در ارزیابی خود نسبت به کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم اظهار داشت: این کابینه در واقع کابینه اصلاحات و اعتدال است، درست است که آقایان علی رغم اینکه می خواستند اما نتوانستند گزینه‌های اصلی افراطی خود را معرفی کنند، اما با تنزل از خواسته‌های خود به گزینه‌های فعلی رضایت دادند.

وی افزود: امیدی‌ها در ظاهر می‌خواهند بگویند اصلاحات این کابینه را قبول ندارد در حالی که این کابینه اصلاحات است یعنی براساس همان توافقاتی که در انتخابات با رئیس جمهور داشتند این کابینه را تشکیل دادند.

کریمی قدوسی اعتراضات و انتقادات برخی چهره‌های اصلاح طلب نسبت به کابینه پیشنهادی دولت را نوعی جنگ زرگری برشمرد و تاکید کرد: علی رغم این که برخی امیدی‌ها به عنوان مخالف ثبت نام می‌کنند، اما با اظهاراتشان می‌توان دریافت که موضوع چیست جالب این که مردم هم متوجه موضوع شده اند؛  اگر برخی از آن‌ها مخالفتی هم می‌کنند به دلیل امتیازگیری بیشتر از دولت است همانطور که ظرف چند روز گذشته دیدیم که برای یکی از افراد شاخص لیست امید در تهران حکم مدیرعاملی شرکت مهمی چون شستا صادر شد یا اخیرا خبر مربوط به استخدام فرزند یکی دیگر از اعضای شاخص لیست امید را شنیدیم.

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: بنده حتی به تابش گفتم چرا جلوی نیروهایتان را نمی‌گیرید این کار‌ها آبروی نداشته‌تان را هم از بین می‌برد. وی نیز اعلام کرد ما از این موضوع ناراحتیم و با آن سخت برخورد کرده ایم، در واقع تابش این موضوع را تایید کرد.

کریمی قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: مردم باید متوجه این مسائل باشند تا این افراد فردا روزی نگویند چوب لای چرخمان گذاشتند و نتوانستیم دولت تشکیل دهیم چراکه امیدی‌ها به میل خودشان دولت را تشکیل داده اند حال باید بعد از این از عملکرد وزرا سوال کنیم.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=74954

این خبر را به اشتراک بگذارید :