کاراته کاهای گیلانی تیم ملی کاراته امید ایران موفق به کسب پنج مدال دربازی‌های کاراته قهرمانی آسیا شدند.

به گزارش پیک دانشجو در روز دوم مسابقات کاراته قهرمانی آسیا پنج کاراته‌کای گیلانی در دو بخش مردان و زنان بر روی تاتامی رفتند که موفق به کسب پنج مدال شدند.

در قسمت بانوان دو آویشن باقری و سارا بهمن یار در وزن‌های منفی ۵۵ و منفی ۵۰ کیلوگرم موفق به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و نقره شدند.

در قسمت مردان نیز تیم گیلان صاحب سه نماینده در تیم ملی امید بود که ابتدا مهدی رحیمی نژاد در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد. پس‌ازاین سه ورزشکار نوبت به دو گیلانی دیگر بود که بر روی تاتامی بروند. ابتدا این امیرحسین سهرابی بود که در وزن منفی ۶۷ کیلوگرم به مصاف رقبای آسیایی‌اش رفت.

وی در مسابقه آغازین موفق شد نماینده عراق را با شکست مواجه کند. پس‌ازآن در بازی بعدی نتیجه را به نماینده ژاپن واگذار کرده و در پایان با پیروزی مقابل رقیب اردنی به کسب مدال برنز نائل آمد.

در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم نیز آخرین نماینده گیلان بر روی تاتامی رفت. الیاس محمدزاده با پیروزی برابر نمایندگان عراق، قرقیزستان و قزاقستان موفق به کسب مدال طلا شد.

بدین ترتیب با پایان رقابت‌های کاراته کاهای گیلانی تیم ملی ایران در مسابقات امید کاراته قهرمانی آسیا، پنج ورزشکار گیلانی موفق به کسب سه مدال طلا، یک نقره و یک برنز در این بازی‌ها شدند.

به گزارش فارس، رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا به میزبانی آستانه قزاقستان و با حضور ۲۷ کشور در حال برگزاری است و تیم ملی امید ایران در ترکیب خود از حضور پنج ورزشکار گیلانی و دو مربی بهنام‌های سعید حسنی پور و فاطمه قاسمی سود می‌برد./فارس

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=73828

این خبر را به اشتراک بگذارید :