دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت:عده ای از سیاسیون دانشجو را وسیله ای برای نیل به اهداف شوم خویش قرار داده بودند و متاسفانه دانشجویان گول خورده و راهی غلط را برای مطالبه خویش انتخاب می کردند.

علی طاهری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان در گفتگو با پیک دانشجو گفت: در ۱۸ تیر سال ۷۸ اعمال نابهنجاری در اعتراض به توقیف روزنامه سلام از جانب دانشجویان صورت گرفت که در نهایت به هرج و مرج و آشوب در دانشگاه تهران مبدل گردید.

وی با اشاره به اینکه در ابتدا باید دید دانشجویان مذکور از که خط می گرفته اند، افزود:چند دانشجو آشوب طلب (احمد باطبی,اکبر محمدی و…)که سردسته ی دانشجویان بودند و اقدام به تحریک آنها می نمودند،عملا نقش مزدوری را ایفا می کردند و در نهایت قصد تعرض به بیت رهبری و ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند.

علی طاهری اضافه کرد:عده ای از سیاسیون دانشجو را وسیله ای برای نیل به اهداف شوم خویش قرار داده بودند و متاسفانه دانشجویان گول خورده و راهی غلط را برای مطالبه خویش انتخاب می کردند.

وی در پایان گفت:برخی از افراد در دولت وقت به جای اینکه از متشنج شدن اوضاع جلوگیری نمایند و یا حداقل از تحریک بیشتر دانشجویان بپرهیزند،هدف تعرض را بیت رهبری اعلام می کنند.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=73708

این خبر را به اشتراک بگذارید :