خبرگزاری رویترز با استناد به اظهارات دیپلمات های ارشد ایرانی و روسی مدعی شده است تهران تصمیم گرفته مجادلات بر سر اقدام خلاف برجام آمریکا در تمدید “قانون تحریم های ایران “را تشدید نکند!به نظر می رسد دوستان مذاکره کننده صحنه بین الملل را با فضای گپ و گفت اشتباه گرفته اند!

به گزارش پیک دانشجو  خبرگزاری رویترز با استناد به اظهارات دیپلمات های ارشد ایرانی و روسی مدعی شده است تهران  تصمیم گرفته مجادلات بر سر اقدام خلاف برجام آمریکا در تمدید “قانون تحریم های ایران “را تشدید نکند! و همچنین وال‌استریت ژورنال ادعا کرده است که ایران فراتر از توافق برجام پذیرفته ذخایر اورانیوم Uf6 را از ۳۰۰ به کمتر از ۲۰۰ کیلوگرم تقلیل دهد.به نظر می رسد دوستان مذاکره کننده صحنه بین الملل را با فضای گپ و گفت اشتباه گرفته اند!

ما در برجام مگر برای بده ،بستان وارد نشدیم اگر قرار بود همه داشته های خودمان را بدهیم و در مقابل برای گرفتن امتیاز پافشاری نکنیم که این چه معامله پر ضرری بود که در آن وارد شدیم.

مگر برجام”برنامه جامع اقدام مشترک ” نیست اگر قرار است که یک جانبه باشد که برجای”برنامه جامع اقدام یک جانبه” باید نامیده می شد.

اگر همین روال می خواهد ادامه پیدا کند آبرومندانه یک متمم به تفاهم نامه مطروحه اضافه کنید و به جای واژه غیرواقعی “برجام”از واژه عینی و واقعی “برجای”استفاده شود؟!

 

علیرضا مقصودی

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=68625

این خبر را به اشتراک بگذارید :