قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن گیلان بیانیه ای را به مناسبت سالگرد شهادت شهید احمدی روشن منتشر کرد.

به گزارش پیک دانشجو قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن گیلان بیانیه ای را به مناسبت سالگرد شهادت شهید احمدی روشن منتشر کرد.

آقا مصطفی مهندس شیمی بود؛ مبتکر و پرتلاش، امیدش به خدا بود و جهادش در راه خدا، نمونه کاملی از نسل سومی های انقلاب اسلامی؛ از آن هایی که مأموریت خود را به خوبی شناخت و در انجام آن نه تعلل کرد و نه کوتاهی.

همان روز ها که در سنگر جهاد علمی، علم آرمان های انقلاب اسلامی را بر دوش خود و هم نسل ها و هم سنگر هایش می دید. مصطفی، کلید این رسالت را در مقاومت می دید و رمز پیروزی را، حرکت بر صراط ولایت می دانست.

بدون شک پیشرفت صنعت هسته ای کشورمان و دستاوردهای عظیم آن در سالیان اخیر، مرهون مجاهدت و استقامت دانشمندانی چون شهید مصطفی احمدی روشن است. این عزیزان ثابت کردند که تلاش همراه با توکل به خداوند متعال، قطعا ثمربخش خواهد بود و وعده الهی در نصرت مومنان و مجاهدان در راهش، حق است.

و چنان شد که دشمنان راهی جز حذف ناجوانمردانه آن ها نیافتند. غافل از این که راه شهدا ی علمی ایران اسلامی، راهی است ناتمام و به حول و قوه الهی یاران آن شهیدان گرانقدر لحظه ای در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف، سست نخواهند شد.

قله های علم و فناوری که به قیمت خون عزیز ترین جوانان ایران اسلامی فتح شده بود، اکنون در محاصره دشمنانی قرار گرفته که علی رغم اعتماد برخی مسؤلین کشورمان به آن ها، و اعطا امتیازات بی بدیل در معاهده موسوم به «برجام»، هرگز در عناد با ملت ایران و نظام اسلامی ذره ای عقب نشینی نکرده و طبق تجربه های مکرر تاریخی از انجام تعهدات خود سر باز می زنند.

می توان گفت که برجام چیزی نیست، جز یک تجربه پرهزینه و خسارت بار برای کسانی دل به همراهی دشمن بسته بودند.

و اما مطالبه دانشجویان انقلابی از دولت محترم:

در سالروز شهادت مظلومانه شهید مصطفی احمدی روشن؛ حال که به دفعات مکرر، بد ذاتی و بد عهدی دشمن بر همگان آشکار گردیده، انتظار می رود تا در اندک فرصت باقی مانده از عمر دولت، به جای برشمردن دستاورد های موهوم برجام، واقعیت را پذیرفته، و عبرتی ارزشمند را نصب العین خود قرار داده و بیش از این اجازه ندهند استقلال و شرافتمان که به بهای سنگینی به دست آمده، لکه دار شود.و بدانید که دانشجویان مومن انقلابی به خواست رهبرشان،نه تنها با تمام توان ادامه دهنده راه این شهدا هستند ،بلکه با حساسیت و دقت نظر به هرگونه حرکتی که در مسیر پایمال شدن حقوق کشورمان باشد عکس العمل مناسب نشان داده و اجازه نفوذ دشمن و عواملش را نخواهند داد.

باشد که همه ما همچون شهید مصطفی احمدی روشن سعادتمند شویم.

و العاقبه للمتقین

قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن گیلان

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=68612

این خبر را به اشتراک بگذارید :