تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان با صدور اطلاعیه ای درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

به گزارش پیک دانشجوتشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان  با صدور اطلاعیه ای درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إنا لله و إنا الیه راجعون»

خبر ناگوار ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام راحل و رهبر معظم انقلاب، خاطر جنبش دانشجویی انقلابی را مکدر ساخت.
رحلت آیت الله جناب آقای هاشمی رفسنجانی، مجاهد دوران نهضت اسلامی و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره)، موجب تالم و تاثر گردید. آن سفر کرده، در دوران رژیم طاغوتی و وابسته پهلوی، رنج و محنت بسیاری را متحمل شد
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از چهره های تاثیرگذار در شکل گیری انقلاب اسلامی و از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تاریخ ۳۷ ساله  آن بوده است و می توان عمر پر برکت او را مصداق آیه شریفه ” مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ” دانست.

«حضور در جایگاه ریاست جمهوری» و «ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام» از عرصه های خطیری بود که مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با تنفیذ و حکم رهبر معظم انقلاب آن ها را سکانداری کردند.
#جامعه_اسلامی_دانشجویان_دانشگاه_گیلان  این ضایعه را به محضر رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و مردم قدرشناس ایران تسلیت گفته و برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی را از پیشگاه باری تعالی مسألت دارد.

کلیدواژه ها :
لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=68572

این خبر را به اشتراک بگذارید :