حواشی پیرامون روز دانشجو در جهاد دانشگاهی واحد رشت شاید به گمان برخی ها از یک ناهماهنگی ساده ناشی شده باشد اما حواشی پیرامون این ماجرا واقعیت های دیگری را روایت می کند.

به گزارش پیک دانشجو به نقل از دیارباران ماجرا بر می گردد به روز دانشجو، وقتی دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد رشت همچون سال های گذشته همراه با سایر مراکز آموزشگاهی با فضای سازی محیط دانشگاه، خود را برای برگزاری برنامه های مربوط به این روز آماده می کردند.

این روز اما در این واحد دانشگاهی متفاوت تر از همیشه برگزار شد.

ممانعت مسئولان دانشگاه از اجرای اقدامی ساده و مرسوم که نشانه مخالفت ملت ایران با سیاست های ظالمانه و استکباری آمریکا و صهیونیست ها می باشد از سویی مایه حیرت دانشجویان و از سویی دیگر با اعتراضات مردمی همراه شد.

شاید این اقدام به گمان برخی ها از یک ناهماهنگی ساده ناشی شده باشد اما حواشی پیرامون این ماجرا واقعیت های دیگری را روایت می کند.

در این راستا جهاد دانشگاهی سعی کرد با صدور بیانیه هایی پاسخگوی اعتراضات مردمی و دانشجویی بر علیه این اقدام باشد.

گفتنی است نامبرده با ارسال نامه ای به ریاست جهاد دانشگاهی اطلاع رسانی و شفاف سازی امور که از پایه های مسلم رسانه هاست را موجبات تشویش اذهان عمومی نام برده و خواستار پیگیری قضایی از سوی نهاد مربوطه شده است.

وی در اقدامی دیگر یکی از دانشجویان واحد دانشگاهی رشت  را نیز به تشویش اذهان عمومی متهم و از ریاست دانشگاه جهاد دانشگاهی کشور خواستار پیگیری قضایی ماجرا شده بود.

یقینا این تضاد و دوگانگی رفتاری زیبنده مسئولان این دانشگاه نیست در این بین شاید برای مردم هم خالی از لطف نباشد تا با شنیدن بخشی از اظهارات مسئولان و عوامل مرتبط با این قضیه با منش فکری برخی مدیران آشنا شوند.

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=68488

این خبر را به اشتراک بگذارید :