مشاور امور بانوان وزیر کشور در جمع بانوان گیلانی در کنگره هشت هزار شهید استان گیلان گفت: بانوان و دختران جامعه با الگوبرداری از فاطمه زهرا(س) راه شهدا را با بصیرت ادامه خواهند داد.

به گزارش پیک دانشجو فهیمه فرهمندپور در اجلاسیه بانوان کنگره هشت هزار شهید استان گیلان که پیش از ظهر یکشنبه برگزار شد، به تبیین زندگی و جهاد پرداخت و اظهار کرد: زندگی الهی انسان با تکیه بر قدرت نامتناهی خداوند در کمال عزت به ثمر می رسد و چنین تعریفی از زندگی باعث شکوفایی انسان می شود.

وی به جایگاه رفیع شهدا اشاره کرد و گفت: مجاهدان و تلاشگران در راه خدا چنین تعریفی از زندگی را عینیت می بخشند و این جایگاه رفیع در جامعه ما با شهدا تبیین می شود.

فرهمندپور تصریح کرد: مادران این سرزمین با تربیت فرزندانی که به دفاع از دین و آیین و کشور خود پرداخته اند نقش مهمی در تبیین این جایگاه داشته  و دارند.

مشاور امور بانوان وزیر کشور همچنین با بیان اینکه معلمان نقش مستقیمی در توسعه و بالندگی یک جامعه ایفا می کنند، این روز را به بانوان معلم تبریک گفت و افزود: نقش بی بدیل معلمان در رشد جامعه و تربیت آینده سازان جامعه غیرقابل انکار است.

وی با اشاره به اهمیت تداوم راه شهدا از جمله شهدای مدافع حرم توسط همسران و دختران شهید اظهار کرد: دختران و بانوان جامعه ما با الگوبرداری از فاطمه زهرا(س) و امیرالمومنین(ع) بصیرت را چراغ هدایت خود دانسته و راه شهدا را ادامه خواهند داد./مهر

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=59853

این خبر را به اشتراک بگذارید :