شبکه خبر سیما در یک اقدام عجیب از فردی به عنوان کارشناس سیاسی اصلاحات استفاده کرد که عکس هایی زننده خانوادگی خود را در فضای مجازی در معرض عموم قرار داده است. به گزارش پیک دانشجو  به نقل از اختصاصی، شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران در شب اول اسفند از فیاض زاهد بعنوان کارشناس سیاسی […]

شبکه خبر سیما در یک اقدام عجیب از فردی به عنوان کارشناس سیاسی اصلاحات استفاده کرد که عکس هایی زننده خانوادگی خود را در فضای مجازی در معرض عموم قرار داده است.

به گزارش پیک دانشجو  به نقل از اختصاصی، شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران در شب اول اسفند از فیاض زاهد بعنوان کارشناس سیاسی جریان اصلاحات استفاده کرد.

لازم به ذکر است که این کارشناس خوشنام، عکسهای بسیار خاص خود و خانواده اش را در فضای مجازی پخش کرده است و البته جای بسی تاسف است که اصلاحات و اصلاح طلبی در مقابل این فرد موضعی نمی‌گیرد.

در ادامه ضمن پوزش از خوانندگان عزیز بخشهایی از عکسهای عمومی ایشان نمایش داده می شود و عمده عکسهای نامبرده و خانواده اش در فضای عمومی متاسفانه حتی با اصلاحات نیز قابل نمایش نمی باشد. ضمن عرض خسته نباشید به زحمتکشان در سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه خبر از این دوستان خواهشمندیم که در استفاده از چنین کارشناسانی کمال دقت را بعمل آورند.

فیاض1 فیاض خاتمی خاتمی فیاض خاتمی فیاض1

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=56918

این خبر را به اشتراک بگذارید :