همایشی با موضوع تربیت بدنی مدارس که با صحنه هایی تاسف باری همراه بود! صحنه هایی چون پخش آهنگ و رقص موزونِ دختران با حلقه های ورزشی به عنوان ورزش در مقابل مردان نامحرم و آموزش به دانشجویان تربیت بدنی !

به گزارش خبرنگار پیک دانشجو  در دانشگاه فرهنگیان، این بار علاوه بر سایر خبرهای متناقض و عجیبی که از تحصن صنفی دانشجویان پردیس شهید بنت الهدی صدر(خواهران) رشت، به گوشمان میرسد، خبری به دستمان رسید که تعجبمان را به نحوِ دیگری برانگیخت!

این درحالی است که دو روز قبل از این جشن، مراسم دیگری در آن سالن ویژه دختران یکی از دبستانهای غیردولتی آن منطقه در حضور خانواده هایشان برقرار شد که صداهای نامناسب و صوتِ بلند آهنگ های به قول معروف”قاسم آبادی” تعجب دانشجومعلمان آنجا را برانگیخت!

اینبار در روزِ سه شنبه مورخ ۵ خرداد ۱۳۹۳ ، در اقدامی مشترک بین پردیس شهید بنت الهدی صدر رشت با آموزش و پرورش، همایشی را در سالن همایش این دانشگاه برگزار کردند. همایشی با موضوع تربیت بدنی مدارس که با صحنه هایی تاسف باری همراه بود! صحنه هایی چون پخش آهنگ  و رقص موزونِ دختران با حلقه های ورزشی به عنوان ورزش در مقابل مردان نامحرم و آموزش به دانشجویان تربیت بدنی !

لازم به ذکر است که دانشگاه فرهنگیان محیطی است غیرمختلط که در آن افراد پس از آزمون سراسری و طی مراحل مصاحبه، گزینش و استخدام ، مشغول به تحصیل میشوند و دانشگاه آنان را برای معلمی در آینده آماده میکند.

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=42157

این خبر را به اشتراک بگذارید :