مخترع جک برقی آسان بر، جک الکتریکی را بهترین ابزار برای پنچرگیری خودرو توسط بانوان دانست.

EKHTERA

به گزارش “پیک دانشجو” ، رضا طالقانی امروز در حاشیه نخستین همایش منطقه ای فرصت ها و چالش ها در تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی و اولین جشنواره منطقه ای نخبگان و اندیشورزان بسیجی شمال کشور (گیلان، اردبیل، زنجان، آذربایجان شرقی و قزوین) در جمع خبرنگاران با اشاره به اختراع تجاری سازی شده «جک الکتریکی خودرو»، تصریح کرد: این جک برقی با ۱۲ ولت برق کار می‌کند، به این ترتیب که سوکت مخصوص دستگاه را به جای فندک خودرو می‌زنند تا دستگاه فعال شود.
وی با بیان اینکه این دستگاه مجهز به دستگاه پیچ باز کن با برق مصرفی ۱۲ ولت است، افزود: مجهز بودن به کابل مخصوص نصب مستقیم به باطری، پیچ گوشتی مخصوص قالپاق بازکن، فیوز، آچار مخصوص پیچ بازکن در چهار سایز به همراه یک جعبه مخصوص به صورت یک کیف دستی برای حمل آسان از دیگر ویژگی‌های این وسیله است.
این مخترع، قیمت دستگاه مذکور را ۱۲۰ هزار تومان اعلام کرد و بیان داشت: این جک با قابلیت استفاده آسان و قدرت دو تن همراه یک سال ضمانت و بهترین کیفیت روز دنیا در اختیار هموطنان قرار می‌گیرد.
طالقانی کنترل هوشمند در نقاط شیب‌دار را از دیگر ویژگی‌های این دستگاه خواند و گفت: جک الکتریکی آسان‌بر علاوه بر اخذ تاییدیه از سازمان صنعت و معدن، دارای تاییدیه از شرکت b.a.g.s و استاندارد ce است.به نقل ازخبرگزاری دانشجو

 

لینک کوتاه خبر: http://peykedaneshjoo.ir/?p=3390

این خبر را به اشتراک بگذارید :